Чищення Форсунок

Скромна майстерня на Лівому Березі Києва

Якісне чищення форсунок на Троєщині

Чищення форсунок на Троєщині — це послуга, у наданні якої ми маємо величезний досвід. У нашій майстерні на Троєщині автомобільні форсунки промиваються вже не один десяток років.

Навіщо ж потрібне промивання форсунок? Форсунка — це якийсь циліндр, без якого неможливе впорскування палива. Очищення форсунок — призводить до запобігання подальшому збільшенню витрати палива. Саме тому й потрібне промивання форсунок.

Так само, без промивання форсунок ваш автомобіль може заводитися гірше, і особливо це відчувається в холодну погоду.

Якщо Вас зацікавило чищення форсунок на Троєщині Ви можете зателефонувати нам. (9:00-20:00)

Промивання форсунок 1

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію механіка з 20-ти літнім стажем прямо зараз

*Зателефонуйте автослюсарю безпосередньо +380936682532 та отримайте професійну консультацію БЕЗКОШТОВНО !

Промивання форсунок 2

Як часто потрібно чистити інжектор в Києві?

Чистка інжектора, як і по всій Україні, повинна проводитися досить часто. Зараз розповімо чому. У різних джерелах вказується різна інформація щодо того, як часто потрібно чистити інжектор (коректніше сказати «форсунки»). Але одне ми знаємо точно — стан палива в Україні не найкращий. Це змушує автолюбителів займатися промиванням форсунок частіше, ніж хочеться. Приїжджайте до нас на чищення інжектора у Києві! Ми радимо проводити чищення форсунок кожні 20-30 тис. км.

Внаслідок активного використання автомобіля на форсунках утворюється шар брудного нагару. Через це «нагару» погіршується робота інжектора.

Після цього ви зіткнетеся з:

 • високою витратою палива;
 • низькою потужністю двигуна;
 • ривками при розгоні автомобіля;
 • збільшується токсичність вихлопних газів та з’являються бавовни;
 • складнощами під час запуску двигуна в холодну погоду.

Чищення форсунок, а саме в нашому СТО, допоможе впоратися з усіма вищезгаданими проблемами.

Ми знаходимося на околиці Києва, на Лівому Березі. Вулиця Крайня 13, Деснянський район (Троєщина)

Чищення форсунок на Лівому Березі та її ціна.

  Чищення форсунок на Лівому березі Києва має різну ціну, в різних СТО. Зазвичай на сайтах майстерень зазначають ціну «від 250 грн», «від 500 грн», «від 700 грн». Але по приїзді — вони залежать ціну в п’ять разів і знайдуть якісь приховані поломки. З цієї причини, ми будемо з Вами відверті і не лукавитимемо як робиться в багатьох СТО — вкажемо ціну такою, якою вона є. Проте, ми поспішаємо вас заспокоїти! Чищення форсунок на Троєщині, а саме в нашому СТО має помірну вартість!

  Попередня оцінка вартості промивання форсунок оцінюється за такими критеріями:

  • Важкодоступність розташування інжектора, спричинена особливістю конструкції автомобіля.
  • Рівень фінансового ризику, пов’язаного із промиванням форсунок автомобілів різних бюджетних класів.
   та інші причини…
  Промивання форсунок 3

  Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію механіка з 20-ти літнім стажем прямо зараз

  *Зателефонуйте автослюсарю безпосередньо +380936682532 та отримайте професійну консультацію БЕЗКОШТОВНО !

  Розташування

  Займаємося чищенням форсунок неподалік речового ринку «Троєщина», поворот на цвинтарі «Лісове» від ТЦ «Епіцентр»

  Промивання форсунок 4

  Натисніть кнопку нижче, щоб відкрити 3D панораму майстерні на гугл-карті.

  Наш Адреса

  м.Київ, Деснянський р-н., вул.Крайня 15.

  Графік:

  З 9:00 до 20:00 (без вихідних днів).

  Зателефонуйте нам:
  Промивання форсунок 5
  Ми маємо великий досвід

  До нас звернулася величезна кількість клієнтів. Цілком імовірно, що ми мали понад тисячу клієнтів, які звернулися до нас на чистку форсунок.

  Чи можу я бути впевненим як промивання форсунок?

  Ми маємо величезний досвід у чищенні форсунок. У всьому Деснянському районі мало спеціалістів із таким же стажем як у нас. Крім цього, ми надаємо гарантію на послугу - "Промивка інжектора".

  Ми лояльні до своїх клієнтів

  Крім проведення очищення форсунок, ми можемо проконсультувати вас з інших питань. Безперечно, ми вам допоможемо! Тому що наші фахівці мають величезний досвід в обслуговуванні авто. Ми спеціалісти не тільки в галузі промивки інжектора, а й в інших сферах!

  Приїжджайте на чищення форсунок!

  У нашій майстерні є все необхідне для якісного промивання форсунок. Приїжджайте до нас на Троєщину, якщо бажаєте почистити форсунки у досвідчених майстрів. Не забудьте заздалегідь зателефонувати нам. Не хочу хвалитися, але чищення форсунок у Києві — це робота, яку я напевно зможу робити із заплющеними очима. Не хвилюйтесь з приводу нашого досвіду. Я з 20 років чищу форсунки, а зараз мені 54 роки. Я навчив і поставив кращого механіка, щоб він робив цю роботу для вас!

  Промивання форсунок 6
  Шариф
  Керівник майстерні

  ЧОМУ МИ?

  Тому що очищення форсунок на Троєщині – це наш хліб ! Крім того, ми — команда фахівців, яка має величезний досвід у промиванні форсунок. Ми залишимо Вас задоволеними виконаною роботою, а також допоможемо заощадити не тільки гроші, а й нерви! Ми — одна з найкращих майстерень, що займається промиванням форсунок у всьому Києві.

  Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію механіка з 20-ти літнім стажем прямо зараз

  *Зателефонуйте автослюсарю безпосередньо +380936682532 та отримайте професійну консультацію БЕЗКОШТОВНО !

  Найкращі співробітники місяця

  Я можу надати ідеальний вигин автомобілю, що побував у ДТП настільки, що ніхто навіть не здогадається що автомобіль був в аварії. У розбитий кузов повернеться новизна та краса минулих контурів. Я здатний повернути автомобілю колишні життєві сили.

  Промивання форсунок 7
  Кодрат
  Спеціаліст з кузовів. Рихтувальник

  Коли я фарбував автомобіль уперше в житті, я був настільки юний, що у мене навіть щетини не було. Нині, моє волосся вже сиве, а своєму улюбленому ремеслу, я так і не змінив. Хочете знайти більш досвідченого маляра, ніж я? — Я вас запевняю, не знайдете!

  Промивання форсунок 8
  Ігор
  Автомаляр
  Промивання форсунок 9

  Ми гарантуємо якість виконаної нами роботи. Даємо гарантії від півроку та вище. Гарантія залежить від виду запропонованої послуги

  Промивання форсунок 10

  Цінова політика нашої майстерні на Троєщині, сприятлива та помірна. Ціни, в основному, нітрохи не вищі ніж у конкурентів

  Промивання форсунок 11

  Ми дозволяємо бути присутніми в робочій зоні та спостерігати за процесом ремонту. Механіки, в нашому СТО, відкриті та доброзичливі

  Промивання форсунок 12

  Робота провадиться в обумовлені терміни. Якщо з вини співробітників відбулася затримка, ми готові зробити компенсацію за наш рахунок

  Відгуки:

  *ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
  Відгуки клієнтів у facebook:
  Відгуки клієнтів на гугл-картах:
  William James
  William James
  08:19 10 Mar 21
  Хорошо чистят форсунки, при этом много не берут! На Черниговской в другом СТО просили в три раза больше за ту же самую работу.
  Федя Ролкин
  Федя Ролкин
  12:48 07 Mar 21
  Очень доволен чисткой форсунок! Автомобиль теперь как новый. Всего 200 гривен заплатил. Это не дорого, и оно того стоило! Ни чуть не жалею, что обратился! Раньше на перекрёстках пару раз глох. Сейчас чувствую, что такого уже не будет...
  Andrei Suhak
  Andrei Suhak
  07:46 13 Nov 20
  Обратился в данное место на чистку форсунок. Нормально всё. Расход топлива немного сократился. Машина устойчивее едет на дороге и не глохнет на светофорах как раньше. Не знаю как другим, но лично мне помогли, хотя я сомневался что мне поможет именно чистка форсунок...Думал это бесполезно и проблема в другом...
  Michael Gonson
  Michael Gonson
  12:01 17 Jul 20
  Являясь обладателем старенького авто, мне постоянно приходится сталкиваться с применением дополнительных каких то средств для его обслуживания. И вот при очередной замене масла, решили почистить инжектор автомобиля, т. к внутреннее водительское чувство подсказывало, что внутри инжекторной системы накопилось много всего, за долгие годы эксплуатации.Чистку инжектора, а точнее сказать промывку инжектора решил проводить в данном СТО. Мне промыли инжектор в специальной ваночке. На весь процесс ушло 10-15 минут. Сделали у меня промывку на глазах. Специалиста Шарифа благодарю. Мощность при разгоне явно возросла. Производительность улучшилась.
  Заира745 Заировна745
  Заира745 Заировна745
  13:24 13 Jul 20
  Работаем в маршрутных перевозках между Черниговом и Киевом. Частники. Частенько обращаемся в данное СТО к Шарифу за помощью, хотя у нас есть своя автобаза. Но наши мастеры бывают перегруженные, приходится обращаться в обычные СТО на обслуживание. Обращались сюда на чистку форсунок три дня назад, так как мерседес спринтер ехал с рывками. Дёргался как сумасшедший конь, такого еще никогда не видели. После чистки форсунок проблемы исчезли. Едет стабильно, вот уже третий день не появляется никаких дефектов! В общем к Шарифу (это руководитель) обращаемся уже очень давно и может рекомендовать его как высококлассного специалиста, который знает толк.
  Kavya
  Kavya
  08:23 13 Jul 20
  После чистки форсунок чувствуется явное улучшение. Если ощущаете что автомобиль дергается на дороге, или заводиться плохо, или проблемы с разгоном и общей производительностью — обращайтесь в данное место. Ребята помогут. Мне чистка форсунок помогла. Выражаю особую благодарность шефу! Вы молодец! Помогли мне...
  Abraam Stanislaskiye
  Abraam Stanislaskiye
  16:26 05 Jul 20
  Красил в данной кузовной мастерской автомобиль Volkswagen Passat B5. Причины коррозия, небольшие вмятины, трещина бампера после неудачной поездки на Десну, по полю, во время сильного ливня. Сильно занесло из-за грязи и в дерево. Так же делал тут замену задних крыльев. Сами заказывали передние крылья, всё согласовалось. Сделали отлично, все в сроки как и договаривались. Остался доволен.Лучшие! Советую!
  Amazing For3v3r
  Amazing For3v3r
  16:01 05 Jul 20
  Ребята довольно быстро сняли форсунки на Ланосе. Наверное делают это каждый день. Немного удивили быстротой. Походу уже профессиональный рефлекс выработан. Благодарю за помощь! К ним можно обращаться. Помогают! Многие проблемы ушли.
  Эля Шарипова
  Эля Шарипова
  14:51 30 Jun 20
  Все время лампочка ошибки горела на приборной панели. Обратился в данное место. Проблему исправили, так же обращался сюда на чистку форсунок. Автомобиль — теперь огонь на дороге. Хочу выразить благодарность руководителю, и второму сотруднику, который помоложе. Спасибо за помощь!
  Али Хабибулин
  Али Хабибулин
  19:40 28 Jun 20
  Обратился сюда на чистку дизельных форсунок. Мастер почистил на стенде. Я не был уверен проблема ли в них, но мастер сказал, что они загрязнены! Тоже глянул, хотя я не спец, но поверил мастеру. Мастер по совместительству ещё и руководитель! Меня обслужил хорошо
  Dina Gilbert
  Dina Gilbert
  05:36 28 Jun 20
  Обращалась сюда из-за высокого расхода топлива и из-за ухудшения производительности моего автомобиля. Шариф (это руководитель) дал обширную консультацию и помог исправить мою проблему. Сейчас автомобиль потребляет топливо намного меньше и набирает разгон лучше. Заводиться тоже стал мягче. Раньше случались рывки на дороге. Почистили мне форсунки. Цена вопроса 400 грн. Расход топлива упал. Сэкономлю теперь больше денег, чем вложила. Выражаю благодарность руководителю, а также второму сотруднику, который лазил под капот.
  More reviews
  js_loader