Комп'ютерна діагностика авто

Скромна майстерня на Лівому Березі Києва

Комп'ютерна діагностика авто на Троєщині проводиться 100% якісно

Комп’ютерна діагностика авто на Троєщині, а саме в нашій майстерні — це чудовий спосіб запобігти серйозним поломкам!

Навіщо власне потрібна комп’ютерна діагностика авто? Причин може бути багато. Одна з найпопулярніших це банальне: «Загорілася лампочка на панелі приладів». Є також інші причини чому слід проводити комп’ютерну діагностику транспорту. Згідно з рекомендаціями багатьох автовиробників, рекомендується проводити комп’ютерну діагностику, як мінімум — раз на рік. А деякі виробники вказують і менший термін, коли потрібно проводити комп’ютерну діагностику автомобіля. Якщо Ви зайшли на цю сторінку, то, можливо, інтуїція Вам підказала, що настало записатися на комп’ютерну діагностику авто. Ми допоможемо Вам у цьому!

Комп’ютерна діагностика авто проводиться майже на кожному кутку, але якісна діагностика проводиться лише у нас! Чи зацікавила комп’ютерна діагностика авто на Троєщині? Дізнайтесь ціну прямо зараз!

Наша ціна — нижча ніж у конкурентів, а якість діагностики набагато вища! Ми отримали понад 30 позитивних відгуків за останні кілька місяців від клієнтів, які скористалися нашою послугою комп’ютерної діагностики на Троєщині. Ми вже багато чим допомогли, допоможемо і Вам!

Компьютерная диагностика автомобиля на Троещине
Компьютерная диагностика автомобиля Троещина

Діагностика автомобіля в Києві може бути якісною лише у нас!

Комп’ютерна діагностика автомобіля, а саме в нашій майстерні — надається досить давно . А точніше, ми маємо досвід понад 10 років у наданні комп’ютерної діагностики!

Давайте трохи поговоримо, що ж таке комп’ютерна діагностика. Комп’ютерна діагностика – це спосіб розшифрування помилок транспортного засобу. Для цього до автомобіля підключаються спеціальні комп’ютерні сканери, серед яких:

 • Сканери ОЕМ;
 • Портативні рідери;
 • Багатофункціональні пристрої.

Кожен виробник випускає власні діагностичні сканери. Інакше кажучи, до кожного автомобіля потрібно «свій сканер».

У нашій майстерні ми робимо комп’ютерну діагностику автомобіля сканерами. При виявленні помилки при скануванні ми в основному виправляємо ці помилки. У нас є сканери на більшість популярних марок автомобілів.

Діагностику авто, як ми згадували вище, необхідно проводити як мінімум — один раз на рік.

Також бажано проводити комп’ютерну діагностику при покупці автомобіля «з рук».

Скориставшись нашою послугою з комп’ютерної діагностики автомобіля на Троєщині ви дізнаєтеся всю інформацію про блок управління, вузли, а також помилки транспортного засобу.

Якщо ви зацікавилися у комп’ютерній діагностиці автомобіля – приїжджайте до нас! Ми знаходимося на околиці Києва, на Лівому Березі. Вулиця Крайня 15, Деснянський район (Троєщина)

Ціна комп'ютерної діагностики автомобіля на Лівому Березі

У нас немає фіксованої ціни на послугу комп’ютерної діагностики! Ціна для кожного окремого клієнта формується індивідуально та залежить від багатьох факторів.

Серед вищезазначених факторів можуть бути такі:

 • Ціна сканера на певну модель автомобіля (очевидно, що діагностика Тесла вийде дорожче, ніж Ланос);
 • Додаткові складності, пов’язані, наприклад, з особливістю конструкції транспортного засобу та важкодоступності роз’єму (є такі моделі автомобілів, у яких для проведення комп’ютерної діагностики необхідно розібрати половину кузова);

І це лише мала частина факторів, які впливають на ціну комп’ютерної діагностики автомобіля на Лівому Березі… Ми віримо, що НАША ЦІНА — ОДНА ІЗ ПОМИРНІШИХ!

  Пожалуйста, докажите, что вы человек, выбрав чашка.

  Комп'ютерна діагностика авто на Троєщині

  Комп'ютерна діагностика на Троєщині, а саме у нашій майстерні, надається вже давно. Крім проведення комп'ютерної діагностики автомобіля ми зможемо виправити проблему. Адже у нас є автослюсарі, які у 90% випадках усувають виявлені проблеми.

  комп'ютерна діагностика авто 1
  Шариф
  52 роки, керівник майстерні
  Наше місце розташування

  Ми займаємося комп’ютерною діагностикою автомобілів на Лівому Березі. Неподалік речового ринку «Троєщина», поворот на цвинтарі «Лісове» від ТЦ «Епіцентр».

  комп'ютерна діагностика авто 2

  Натисніть кнопку нижче, щоб відкрити 3D панораму майстерні на гугл-карті.

  Наш Адреса

  м.Київ, Деснянський р-н., вул.Крайня 15

  Графік:

  З 9:00 до 20:00 (без вихідних днів).

  Зателефонуйте нам:

  +38(067) 9442510 +38(063)8628236

  Найкращі працівники місяця

  Я можу надати ідеальний вигин автомобілю, що побував у ДТП настільки, що ніхто навіть не здогадається що автомобіль був в аварії. У розбитий кузов повернеться новизна та краса минулих контурів. Я здатний повернути автомобілю колишні життєві сили.

  комп'ютерна діагностика авто 3
  Кодрат
  Спеціаліст з кузовів. Рихтувальник

  Коли я фарбував автомобіль уперше в житті, я був настільки юний, що у мене навіть щетини не було. Нині, моє волосся вже сиве, а своєму улюбленому ремеслу, я так і не змінив. Хочете знайти більш досвідченого маляра на Лівому Березі, ніж я? — Я вас запевняю, не знайдете!

  комп'ютерна діагностика авто 4
  Ігор
  Автомаляр
  комп'ютерна діагностика авто 5

  (067) 944 25 10 — телефонуйте прямо зараз!

  Ми не тільки проведемо комп'ютерну діагностику

  У нашій майстерні на Троєщині ми не тільки виявимо проблему, а й виправляємо помилки. Ми виправляємо помилки як програмним шляхом, так і безпосереднім втручанням фізично.

  Чи можу я бути впевненим як комп'ютерна діагностика?

  Ми маємо величезний досвід у автодіагностиці. У всьому Деснянському районі мало спеціалістів із таким же стажем як у нас. Крім цього, ми надаємо гарантію на послуги, які надаємо.

  Ми йдемо на зустріч своїм клієнтам

  Крім проведення комп'ютерної діагностики, ми можемо проконсультувати вас з інших питань. Безперечно, ми вам допоможемо! Тому що наші фахівці мають величезний досвід в обслуговуванні авто. Ми фахівці не тільки в діагностиці автомобіля, але і в інших сферах так само.

  комп'ютерна діагностика авто 6

  Ми гарантуємо якість виробленої нами комп'ютерної діагностики автомобіля.

  комп'ютерна діагностика авто 7

  Ціни на комп'ютерну діагностику, в основному, не вищі ніж у конкурентів.

  комп'ютерна діагностика авто 8

  Ви можете спостерігати за процесом комп'ютерної діагностики автомобіля.

  комп'ютерна діагностика авто 9

  Комп'ютерна діагностика зазвичай проводиться без черг та швидко.

  Відгуки:

  *ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
  Відгуки клієнтів у facebook:
  Відгуки клієнтів на гугл-картах:
  Валентин Петренко
  Валентин Петренко
  20:14 08 Nov 21
  Умеют делать качественно диагностику и справляются потом с любой проблемой. Последний раз была проблема с ходовой. Получилось исправить, цены нормальные
  Саша Балашов
  Саша Балашов
  16:33 28 Oct 21
  Я тщательно слежу за состоянием своей машины и у меня это получается благодаря вам! Знают тут толк в диагностике и цена за услуги вполне норм.
  Ринат Халтурин
  Ринат Халтурин
  21:22 26 Oct 21
  Нет равных этой фирме в диагностике! Помогли обнаружить опасную для жизни поломку, я очень рад, что поехал именно сюда. Даже не представляю, чтобы было, если б обратился к безответственным мастерам.
  Максим Науменко
  Максим Науменко
  19:02 24 Oct 21
  Пригнали мне машину из Литвы. С виду все было нормально. Но я все-такие сразу поехал сюда. Диагностика показала неисправную форсунку! Ремонт был сделан своевременно и это избавило меня от лишних проблем и трат
  Владимир Скопенко
  Владимир Скопенко
  16:56 20 Oct 21
  Раз в год обязательно заезжаю сюда. Научен горьким опытом, когда не было времени на авто. Диагностикой тут я доволен полностью, никогда не пропускали какую-либо неисправность.
  Karavan Online24
  Karavan Online24
  17:50 15 Sep 21
  Наконец то нашла мастера который убрал ошибку катализатора , спасибо большое за помощь
  Ludmila
  Ludmila
  12:49 02 Aug 21
  Очень , очень рекомендую данный автосервис!!!. Был произведен ремонт капота и задних арок! Все сделали красиво, качественно, профессионально и в оговоренные сроки! Машина, как новая! Ребята молодцы.Шариф, большое Вам спасибо за предоставление качественных услуг и ваш личный контроль всех процессов работы, а также за вашу честность и порядочность! С удовольствием рекомендую Ваш сервис. Желаю процветания и сил!
  Трезвый Руль
  Трезвый Руль
  06:32 16 Mar 21
  Ситроен перестал набирать обороты и загорелся чек. С моим Ситроеном справились на раз-два. Машина снова исправна. Рекомендую данное место!
  A.r. t.V.
  A.r. t.V.
  08:30 10 Mar 21
  Хорошо проконсультировали и недорого взяли за компьютерную диагностику. Я получил свой ответ, за что очень рад и благодарен всем! Спасибо!!!
  Ольга Лысенко
  Ольга Лысенко
  21:44 07 Feb 21
  Делали сварку "стаканов" в июле 2020, на сегодняшний день всё отлично держится. Рекомендуем обращаться к специалистам этого СТО.
  Артур К.
  Артур К.
  13:13 19 Nov 20
  Обнаружил что левый поворотник включается как аварийка. Решил найти автоэлектрика на Троещине. Попал на сайт данной мастерской. Хоть руководитель и сказал что автоэлектрика у них сейчас нету, но проблему устранили, за что выражаю благодарность!
  Зендрикова Виктория
  Зендрикова Виктория
  07:45 13 Nov 20
  Мне сделали в данном месте компьютерную диагностику авто. Оперативно и цена вроде недороже чем в других местах. Всё нормально. Можно обращаться. Корень проблемы установили и диагноз поставили верный. Так держать! Высший уровень!
  youhouse67 youhouse67
  youhouse67 youhouse67
  12:06 09 Nov 20
  Обращался к Шарифу на компьютерную диагностику автомобиля. Автомобиль продиагностировал оперативно. Не буду вдаваться в подробности, но мастер помог. Проблему устранил. Молодец! Благодарю Вас Шариф!
  VOLT RON
  VOLT RON
  10:44 30 Aug 20
  Телефон выключен дозвониться не реально в воскресенье . Хотя пишу , что работают
  Expert Pro
  Expert Pro
  18:07 23 Jul 20
  В данном месте помогают! Можно сюда обращаться, и не жалеть что потратил деньги! Искренне рекомендую каждому, кому нужна качественная компьютерная диагностика!
  Anna Senina
  Anna Senina
  15:19 13 Jul 20
  Проходила ТО в воскресенье (ребята работают без выходных) на своей машине.Было 2 проблемы - первая, это ошибка двигателя (считать ошибку, снять ее и рекомендации написать) и сделать полную диагностику ходовой части.все сделали успешно всего лишь за пол часа.пока механик смотрел авто, мы сходили на Троещинский рынок на шоппинг.по факту выполненных работ нам сообщили, что нужно заменить в авто, показали сразу и предложили часть работ провести сразу. У них есть в наличии (как оригиналы, так и неоригиналы), цену озвучивают и ту и другую, собственник авто сам принимает решение какие запчасти ставить. В данной мастерской ничего не навязывают. Руководитель написал заключение, где указал только то что необходимо заменить или починить (знаю, что в некоторых других СТО дают полное компьютерное заключение исправностей и неисправностей). Но даже это нас устроило.ремонтировать авто сразу мы не были готовы, поэтому уехали.впечатление от сервиса положительное.но лампочка чека загорелась снова через сутки (хотя бензин был залит другого качества).
  ZX6R RRR
  ZX6R RRR
  14:36 06 Jul 20
  Лучшая мастерская на Троещине, у которой много отзывов. Ребята не халтурщики и не мошенники. Это одно из немногих СТО на Троещине где не обманывают клиентов и не навязывают лишних услуг. Говорят только по делу. Был тут у моего товарища инцидент, но ему полностью компенсировали затраты. Ребята просто золоторукие!
  Maksim Chibisov
  Maksim Chibisov
  16:59 20 Apr 20
  Спасибо Sharifфу и его команде за ремонт коробки АКПП(замена сальника) и замену масла в моторе и АКПП, чистили форсунки,почистили дросиль заслонки, + замена фильтров под капотом. Делали машину жены. Ответственно относятся к своей работе!!! Рекомендую.
  Romkabo
  Romkabo
  08:28 14 Mar 20
  Отличная диагностика, чистил форсунки, делал капиталку двигателя, замена масла и покраска. Ребята делают все на отлично без нае..ва
  Николай Поляк
  Николай Поляк
  21:25 19 Jan 20
  Искали с братом сервис где нам могли бы восстановить рулевую рейку на шестую мазду. Эта рулевая рейка электрическая, это усложняло нашу задачу. Нигде в Киеве не могли дать внятный ответ по поводу ремонта. Позвонили мы в этот сервис. Шариф (это руководитель) сразу расставил все по полочкам. Он предложил посмотреть их работы касаемо этой проблемы. Показал все на телефоне... Запчасти все у них имелись..Не пришлось ездить искать и тратить время. Сделали за 2 часа работу. По поводу стоимости — как и договорились с ним. Мне понравилось это место. Буду обращаться теперь только сюда..Спасибо ребята, что вы есть!
  Алеся Алемя
  Алеся Алемя
  21:23 19 Jan 20
  Машинку ремонтирую тут уже несколько раз. Каждый раз убеждаюсь, что обращаюсь сюда не зря. Делают добросовестно, халтуры со стороны рабочих не замечала. Конечно есть некоторые изъяны в данном месте...Но это никак не касается самих специалистов или услуг. Все делают очень качественно. В общем...Выражаю благодарность ребятам. Вы действительно хорошие специалисты! Меня даже удивило что в таком месте работают такие хорошие спецы. В более крутых СТО мне не могли помочь, а к вам приехала и получила помощь оперативно..
  Саша Снирчук
  Саша Снирчук
  21:19 19 Jan 20
  Добросовестный сервис , что редкость для Киева. Обслуживаюсь тут уже третий год. Парни профессионалы своего дела, никаких проблем с ними никогда не было. Всегда делают все четко и по делу. Помогут разобраться с любой, даже самой сложной и непонятной проблемой ( как-то провозились с электронной помпой три дня bmw f10, заменили три помпы , каждая новая помпа начинала работать , но спустя 5 -10 мин обороты понижались или совсем вырубались. Думали дело было в разрывах цепи...Также проверяли коннекторы , в конце концов оказалось что проблема возникла с ЭБУ хотя ошибки при проведении компьютерной диагностики не было, мою проблему мужики решили. Потраченные силы и время..Но ребята взяли деньги только за замену помпы ,жидкостей и автодиагностику. Никаких дополнительных расходов с меня не требовали. Парням выражаю огромную благодарность за проделанную работу, особенно хочу отметить старшего механика Шарифа ( Профессионал своего ремесла , человек увлечённый автомобилями) .Но, единственный минус данного сервиса - нету кофемашинки...РЕБЯТА, установите пожалуйста)))
  Екатерина
  Екатерина
  07:02 19 Jan 20
  Хотела купить автомобиль. Заехали в эту мастерскую. Мастер провел компьютерную диагностику автомобиля и заглянул под капот. Руководитель является моим давним товарищем. Помог мне сильно при выборе автомобиля. Всем советую их мастерскую. Эти ребята не подводят никогда. Реально хорошие специалисты!
  More reviews
  js_loader